Czym jest Creator Space™?

Creator Space™ jest miejscem współpracy na wielu płaszczyznach. To tutaj możesz dołączyć do ekspertów z różnych dziedzin przemysłu, wymieniać się z nimi poglądami i spostrzeżeniami, kreować innowacje i debatować na temat najważniejszych wyzwań ekonomicznych, środowiskowych i społecznych.

Firma BASF w 2015 roku obchodziła swoją 150 rocznicę istnienia. Program współtworzenia Creator Space to przedsięwzięcie, które ma uwieńczyć jubileusz. Przygotowywaliśmy się do tego prawie dwa lata. Udział w tym przedsięwzięciu wzięło wielu pracowników, a także zewnętrznych ekspertów z całego świata. Wszyscy uczestnicy przedstawili nagradzanemu producentowi filmów dokumentalnych Thomasowi Grube swoje przemyślenia, obawy i nadzieje. Film ten ukazuje odczucia Thomasa Grube na temat tej przygody i pasję osób zaangażowanych.

Co dzieje się wokół naszych wyzwań? Dowiedz się dzięki interaktywnej wizualizacji:

  • 191 Uczestnicy
  • 83 Dyskusje
  • 260 Komentarze

Przekonaj się, jak działa witryna

W 2015 roku firma BASF obchodziła 150 rocznicę swojego istnienia. Aby to uczcić, łączymy ludzi, idee i materiały w celu znalezienia rozwiązań problemów społecznych. Przyłącz się do nas!

Zobacz film po lewej, aby dowiedzieć się więcej na temat Creator Space.

Creator Space™ jest płaszczyzną łączącą ekspertów branżowych z osobami zainteresowanymi, tworząc pole do dyskusji i kreowania innowacji w zakresie kluczowych globalnych wyzwań.