Creator Space'e Hoşgeldiniz !

Creator Space™ tamamen işbirliği ile ilgilidir. Bu platformda sektör uzmanları ile birlikte, ekonomik, çevresel ve toplumsal problemler hakkında fikir paylaşabilir, tartışabilir ve yenilikçi çözümler üretebilirsiniz.

BASF, 2015 yılında 150. yılını kutluyor. Creator Space™ – BASF'nin yıldönümüne özel olarak hazırladığı birlikte yaratım programının adı. Yaklaşık iki yıldır bunun için hazırlanıyoruz. Dünya çapında bir çok çalışan ve şirket dışından uzmanlar programın içinde yer alıyor. Ödüllü belgesel film yapımcısı Thomas Grube düşünceleri, korkuları ve umutları hakkında bu kişilerle konuştu. Yandaki film Thomas Grube’nin 150. yıl serüveni hakkındakihislerini ve katılanların tutkusunu gösteriyor.

Global zorluklar için oluşturduğumuz interaktif söyleşi ortamını görün:

  • 65 Katılımcı
  • 44 Söyleşi
  • 84 Yorum

2015 yılı BASF'nin 150.yılını kutladığı bir önemli kilometre taşlarından biri. Bu özel yılı; toplumsal sorunlara çözüm bulmak amacıyla insanları ve fikirlerini bir araya getirerek kutlamak istiyoruz. Sizin de bu kutlamaya katılmanızı arzu ederiz.

Sol tarafta yer alan Creator Space™ videosunu izleyebilir ve interaktif ortama nasıl katılacağınız hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Creator Space™ çeşitli sektör uzmanlarının ve o sektörlerle ilgilenen kişilerin, global zorluklar ile ilgili fikirlerini paylaştığı, tartıştığı ve çözümler yarattığı interaktif bir platformdur.